606-785-180

Firma NEWTREND

Home / O Firmie / O mnie

Nazywam się Jolanta Ograbek, jestem wizjonerem entuzjastą, czyli mogę wykazać się spontaniczną kreatywnością, łatwo schodzę z nawykowych ścieżek odrzucając obowiązujące zasady. Proponuję alternatywne wersje rozwiązań i potrafię znaleźć nowatorski pomysł na efekt końcowy, nawet w dziedzinach, na których właściwie się nie znam. Perspektywa idei sprawia, że spontanicznie wychodzę poza ramy sytuacji, znajduję zaskakujące powiązania i  szybko uzyskuję odpowiedź na pytanie:

Co można zrobić inaczej?

Posiadam 11-letnie doświadczenie w realizowaniu prac naukowo-badawczych i 18-letnie doświadczenie biznesowe w działalności handlowej i marketingowej. Moje najważniejsze osiągnięcia w zakresie budowania długotrwałych relacji biznesowych oraz pożądanych wyników finansowych uzyskałam w segmencie B2B.

Praca w różnych branżach przy intensywnie zmieniających się warunkach rynkowych przekonała mnie, że poszukiwanie nowych rozwiązań lub usprawnień jest warunkiem rozwoju i budowania przewagi konkurencyjnej.

Samodzielnie podjęte przeze mnie eksperymenty biznesowe pokazały, że największą efektywność osiągnęłam działając w oparciu o dobrze zidentyfikowane swoje potrzeby i mocne strony oraz możliwości i realne cele.

Jestem kompetentna w realizowaniu projektów dotyczących wdrażania nowych technologii, a także w kompleksowej obsłudze procesów w zakresie tworzenia nowych lub ulepszonych produktów.

Dzięki temu, że jestem osobą ciekawą nowej wiedzy, to rozwiązania, które proponuję moim klientom idą zawsze z duchem czasu. Jestem pasjonatką odkrywania najlepszych praktyk i pomagam firmom w ich opanowaniu.

Mój cel jest prosty:

„Chcę wypracować z moimi partnerami biznesowymi ścieżkę prowadzącą do zadowolenia ich klientów”.

Prezentacja